Beiskolázás

Beiskolázási tájékoztató

Beiratkozás:

E-mail –ben, 2020.04.06-tól 04.17. péntek, 16 óráig,

Személyesen, a regisztráció szerint előre megadott időpontban, iskolánk ebédlőjének udvarában lévő sportsátorban (7030 Paks, Kossuth L. u. 13.).

Iskolánkra nem vonatkoznak körzethatárok, hozzánk lakóhelyétől függetlenül bárki beírathatja gyermekét, amennyiben a szülők és a leendő kisdiákok elfogadják iskolánk értékrendjét.

Iskolánk fenntartója: Magyar Katolikus Egyház Pécsi Egyházmegye

Beíratás rendje:

A beiratkozásról iskolánk értesíti a paksi tankerületet, a körzeti iskolában nem kell a gyermeket regisztráltatni!
A nem paksi lakóhelyű gyermekek jelentkezését is folyamatosan fogadjuk.

Kérjük a szülőket, hogy a beiratkozáshoz az alábbiakat e-mail-ben (scannelve, vagy fényképezve) küldjék el, vagy személyes beíratás esetén hozzák magukkal: