Get Adobe Flash player
Címlap Pedagógusok

Pedagógusaink

 

Balogh Judit középiskolai tanár (földrajz/történelem)
Bezzegné Nikl Éva középiskolai tanár (informatika)
Csapó Balázsné középiskolai tanár (matematika/ fizika)
Csekőné Molnár Zsuzsanna tanító (szakvizsgázott fejlesztő pedagógus, rajz műveltségi terület)
Csötönyiné Fodor Erika középiskolai tanár (matematika)
Dimén Orsolya középiskolai tanár (kémia/biológia)
Domjánné Vörös Erika tanító (fejlesztő pedagógus)
Dudásné Szentimrey-Vén Krisztina hittanár, általános iskolai tanár (ének-zene), pedagógus szakvizsga
Feil Erika tanító
Fodor Gabriella középiskolai tanár (magyar/német)
Gaálné Rónai Zsuzsanna tanító, könyvtár műveltségterület
Hanolné Nikl Erzsébet tanító, szakvizsgázott gyógytestnevelő
Hesz Csaba középiskolai tanár (testnevelés)
Hirth Judit tanító (történelem műveltségi terület), hittanár 
Jankovics Edit tanító (népművelés műveltségterület), általános iskolai tanár (matematika, vállalkozási ismeretek)
Jantnerné Ledneczki Erika tanító (német nyelv), hittanár-nevelő középiskolai tanár, közoktatási vezető és pedagógus szakvizsga, tanügyigazgatási szakértő szakvizsga
Kalmár Lívia középiskolai tanár (biológia/földrajz), pedagógus szakvizsga
Kalmár Nóra középiskolai tanár (magyar)
Kellner Magdolna általános iskolai tanár (matematika/kémia)
Kovácsné Péger Györgyi tanító-tanár (angol műveltségi terület)
Körösztös Tünde tanító, szakvizsgázott fejlesztő pedagógus
Lacza Andrea Erzsébet
tanító, testnevelés műveltségterület, gyógytestnevelő, szakvizsgázott fejlesztőpedagógus
László Péter Ferenc középiskolai tanár (történelem) , hittanár, közoktatási vezető és pedagógus szakvizsga
Makó Irén általános iskolai tanár (magyar), középiskolai tanár (orosz-román)
Mayerné Böndör Zsuzsanna általános iskolai tanár (matematika/ német)
Molnárné Fodor Andrea tanító (tánc és dráma), pedagógus szakvizsga
Molnárné Teleki Magdolna tanító
Nagy Márta tanító
Nyisztor Ákos tanító, rajz műveltségi terület, középiskolai tanár (rajz), közoktatási vezető és pedagógus szakvizsga
Pinczésné Csók Valéria tanító
Pozbai Ilona Ibolya
tanító, könyvtár műveltségi terület
Prantner Edit tanító
Ruff Péter tanító (történelem műveltségi terület)
Sárosi Mária középiskolai tanár (rajz/földrajz)
Sersli Rózsa középiskolai tanár (angol), pedagógus szakvizsga, angol nyelvi szaktanácsadó
Sitkeiné Müller Erika nyelvtanár (német-orosz)
Stallenbergerné Madarász Veronika középiskolai tanár (magyar/történelem), közoktatási vezető és pedagógus szakvizsga, címzetes igazgató
Strasszerné Kindl Judit tanító, testnevelés műveltségi terület, általános iskolai tanár (testnevelés)
Schubert Mária tanító
Sztanóné Körösztös Lívia középiskolai tanár (testnevelés/földrajz)
Tóthné Koch Zsuzsanna nyelvtanár (német/angol/orosz)
Tóth Erika Csilla középiskolai tanár (magyar/könyvtár/angol)
Weiszné Vácz Erika középiskolai tanár (magyar), vallástanár, pedagógus szakvizsga (GYED)

Óraadó tanárok:

Damjanovitsné Eke Violetta középiskolai tanár (fizika)
Nagyné Lakos Mária
középiskolai tanár (fizika)