Get Adobe Flash player
Címlap Osztályok 2018-19

Tanulói névsor 2018-19

Diákjaink

2018-2019.tanév

1.a

Osztálytanítók: Molnárné Fodor Andrea, Pozbai Ilona

Botlik Evelin

Böcz Álmos Bulcsú

Czakói Keve

Cseke Tímea

Farkas Levente

Grosan Eric

Haaz József

Hanuszka Tamara Katalin

Haszeg Luca

Kerékgyártó Attila Ákos

Klem Kíra Viktória

Kolonics Olivér

Krizsán Mirella

Lacza Vivien

Molnár Ádám

Molnár Eszter Lilien

Nyisztor Lehel László

Pöndör Borka

Prantner Kinga

Schäffer Liza

Stabi-Kalmár Janka

Szlovacsek Medárd

Szlucska Hanna

Tarczal Patrícia

Tar-Takács Zsófi

Tóth-Pataky Péter

Tóth Zille

 

1.b

Osztálytanítók: Gaálné Rónai Zsuzsanna, Pinczésné Csók Valéria

Arnold Botond

Csapó-Kun Petra

Dömötör Dóra

Feil Sarolta

Feltóti Máté Dániel

Geiszler Lilla Lívia

Géringer Gréta Karolina

Halász Roland

Hamvas András

Havel Arabella Kinga

Juhász Janka

Kajári Ivett Hanna

Kása Dóra

Klem Nina Szófia

Kollár Barka Mária

Lacza Hunor

Molnár Fanni

Nagy Éva Kata

Oláh-Dalnoki Zsombor

Pap Réka

Schönveitz Johanna

Schreiner Balázs Ákos

Tamási Dominik

Tezás Levente

Tóth Boglárka

Tóth Laura

Wahl Viktória

 

2.a

Osztálytanítók: Csekőné Molnár Zsuzsanna, Hirth Judit

 

Adorján  Bence

Ágoston  Benedek István

Csanádi  Tamás

Csötönyi  Dániel

Frast  Bettina

Fritz  Dániel

Görög  Jázmin Lujza

Hajpál  Noel

Hum  Eszter

Kávási  Emese

Keresztes  Erik

Klein  Barna

Lovasi  Gábor Zoltán

Mittler  Ármin

Mocsán  Sára

Nagy  Zoltán Bálint

Nickl  Márton

Pap  Dorka

Sági  Roland Sándor

Somogyi  Boróka

Szabó  Kata Lili

Szénégető  Eszter

Tábori  Kinga

Tibai  Hanna

Tuba  Dorka

Vácz  Luca

Weisz  Janka

 

 

2.b

Osztálytanítók: Feil Erika, Körösztös Tünde

 

Danizs Veronika

Demeczki Béni

Dorogi Szófia

Fehér Lotti Kornélia

Feil Hella

Fritz Vivien

Gszelmann Noel

Gyene Félix

Hanol Ádám Nándor

Haszeg Balázs

Huszár Vivien Dájmond

Katics Koppány András

Kató-Herczeg Botond

Kiss Balázs Benedek

Kocsmár Regina Sára

Nagypál Vivien

Osztrider Zsófia

Szlucska Viktória Lia

Szöböllődi Dávid

Tenki Ábel

Váradi Petra

Weisz Péter

 

 

 

3.a

Osztálytanítók: Lacza Andrea, Molnárné Teleki Magdolna

 

Andics  Dániel

Baumann  Emma

Bérdi  Tekla Molli

Csuprik  Dorina

Falusi  Vanda

Gáspár  Zsófia

Geiszler  Szabolcs Attila

Ivanics  Attila

Kecskés  Anna Dorottya

Lozsi  Nikolett

Meczker  Anna

Molnár  Flóra

Nikl  Noémi

Schönveitz  Áron

Szakálli  Noémi Tamara

Takács  Emma

Tibai  László

Tolnai  Szintia Mónika

Vesza  Zsombor

Weisz  Gabriella Beáta

 

 

 

 

3.b

Osztálytanítók: Nagy Márta, Nyisztor Ákos

 

Balogh Bence

Czakói  Bese Csaba

Fábián   Lujza

Felgyői  Flóra

Hegedüs Tímea

Hum Péter

Kerekes  Boglárka

Kollár Csenge Zsuzsanna

Kolonics  Alexa

Kőnig Attila

Leimszíder Emma Szófia

Lozsi  Levente

Manga  Edina

Molnár  Ákos

Nemes  Anna

Németh Petra

Pónya  Panna

Sárközi Arabella

Schiefer Gréta

Stabi-Kalmár Benedek

Steiner Zalán

Tenki Benjámin

Tóth Zétény István

Vasadi Zsanett

 

 

4.a

Osztálytanítók:  Hanolné Nikl Erzsébet, Schubert Mária

 

Bálint  Zsuzsanna

Barna  Bence Máté

Egri  Dominik László

Fehér  István János

Ficzi  Virginia Bianka

Gazdag  Ákos Botond

Hanol  Zsolt Kornél

Hoang  Minh Tuan

Huang  Lijia

Kabai  Réka

Kiss  Csenge

Klem  Frida Nóra

Lipták  László

Nagy  Laura

Nguyen  Thien Minh

Pálfi  Tibor

Schmidt  Vanessza Szintia

Schmitzberger  Ákos

Szilágyi  Dorina Kira

Taba  Rebeka

Terebesi  Joel

Varga  Péter Zoltán

Vértes  Béla Bernát

Wallner  Petra

Weisz  Kinga

 

 

 

4.b

Osztálytanítók: Prantner Edit, Ruff Péter

 

Agócs  András

Ágoston   Lili Zsanka

Baka Ármin

Bana  Zétény

Feil Kristóf

Fillér Fábió

Gomán János Martin

Jakab Csenge

Kelemen István Ferenc

Klein Adrián

Kollár Barna

Konnerth Sára

Lacza  Hanna

Laczkó  Nóra Kata

Ledneczki  Máté

Pónya  Barna

Rikli  Barnabás

Rosta  Gergő Péter

Szénégető  László

Tábori Dóra

Vájer Bálint András

Volf   Nóra

Wahl  Róbert

Weller Lóránt

 

 

 

5.a

Osztályfőnök: Kalmár Nóra

 

Bándi Imre József

Baracskai Botond

Böcz Ármin Benjamin

Braun Richárd

Cseri Adrián István

Csötönyi Nóra

Feil Áron

Füredi  Gergő

Haáz  Hanna

Handa  Johanna Vivien

Horváth  Barbara

János  Attila

Katics Barnabás

Kolonics  Gergő István

Kopfer  Métisz Médea

Krizák Adél

Máté Alina

Nagy  Roland

Prantner Gábor

Riga  Míra

Schönveitz Ákos János

Szarvas  Fanni

Tumpek Bence

Volf  Barnabás

 

 

 

 

4.b

Osztályfőnök: Strasszerné Kindl Judit

 

Arnold Blanka

Csapó-Kun Réka

Csillag Ádám

Dankházi Ákos Ármin

Dari Noémi

Fábián Marcell

Frast Flórián

Frast Lilla

Furka Jázmin

Geiszler Barbara Szilvia

Ivanics Mária

Kárer Soma

Kiss Virág Gabriella

Kovács Emese

Kovács Nóra

Németh Tamara

Nepp Rajmund

Sápi Emese Katalin

Simon Boglárka

Stetka Lili Sára

Tóth Alexa

Vesza Nikosz

Weller Donát

 

 

 

6.a

Osztályfőnök: Sárosi Mária

Blatt  Klaudia

Bordi  Mária Katalin

Haáz  Gergő

Hernádi  Csongor

Jakab  Luca

Kepl  Maja

Keresztes  Csenge

Kovács  Kristóf

Kovács  Réka

Manga  Jázmin

Nagy  Linda

Orsós  Vanessza Bianka

Sárközi  Patrik

Schreiner  Nóra Panna

Schüszler  Balázs

Simon  Virág

Szabó  Vivien Nikolett

Terebesi  Bence

Weisz  István

 

 

6.b

Osztályfőnök: Kovácsné Péger Györgyi

 

Baranyi Míra

Csizmadia Bence

Dobri Kamilla

Gomán Minerva Lolita

Gutveiler Gerda

Gutveiler Kinga

Horváth Patrik

Jantner Benedek

Jantner Donát

Jantner Lili

Kaszás Zsófi Karola

Korbely Emma

Kun Bence

Nyisztor Bíbor Kinga

Petrik Hanna Zsófia

Sándor  Olivér

Theobald Amanda Kinga

Tóth Zsófia

Ulbert Csombor

Vasadi Erik

Zsolnai Nikolett

 

 

 

7.a

Osztályfőnök: Makó Irén

 

Balázs Dávid

Rodenbücher  Marcell

Tolnai Dominika Regina

Weisz Viktória

 

 

8.a

Osztályfőnök: Stallenbergerné Madarász Veronika

 

Antus Ferenc

Arnold  Gréta

Bauman Beatrix Bianka

Gerst Anita Mónika

Pfeifer János

Szabó Bálint

Szabó Zoltán Márk

Szanyi Ferenc

Szilágyi Cintia Eugénia

Tumpek Dorina

Vámosi Erik

Volf  Adrienn

 

7.G

Osztályfőnök: Dimén Orsolya

Csuprik Norbert

Géringer Gergő

Gróf Elmira

Kékesi Kolos

Lazók Patrik

Molnár Zsófia

Nyisztor Luca Piroska

Pécz Liza

Szabadi Viktória

Weisz Kitti

 

 

 

 

 

8.G

Osztályfőnök: Hesz Csaba

 

Ambach Lehel

Baranyi Barna

Bérdi Zsanett

Borsi Dominik

Böcz Hanna Luca

Dari Jázmin

Dudás Krisztina Anna

Fauszt Bence

Fodor Fanni

Gazdag György

Heisler Bálint

Hernádi Levente

János András

Jiang Yutong

Kerekes Adél

Kertész Gréta

Ledneczki Dominik

Lovasi Noémi

Nagy Marcell

Pápai Dávid

Pápista Marcell

Papp Gergely Márk

Prantner Krisztina

Rauf Sára

Sebestyén Csenge

Szabó Annamária Izabella

Szabó Marcell

Szabó Rita

Taba Donát

Tullner Krisztián

Vajda Zsolt

Varga Edit

Vértes Elena

Weisz Veronika

Zuschlag Bence

 

 

 

9.G

Osztályfőnök: Fodor Gabriella

 

Bagi  Boglárka

Bartha  Zsófia

Blatt  Kamilla

Csillag  Zsófia

Dudás  Sándor Bence

Horváth  Csongor

Huang  Lijiang

Huang  Liming

Kabai Ákos

Kern  Botond

Kis  Anna

Komiszár  Júlia

Kopfer  Mercédesz Vivien

Kosaras  Boglárka

Kuminka  Loretta

Libor  Evelin

Makk  Kamilla

Nickl  Zsófia Anna

Oldoványi  Adél

Schreiner  Dorottya

Szabó  Cintia

Sztanó  Márkó

Tóth  Klaudia

Vasadi  Patrik

Weisz  Máté

 

 

10.G

Osztályfőnök: Kalmár Lívia

 

Borsi Viktória

Földesi Dóra

Frast Hajnalka

Handa Erik Pál

Jantner Mihály

Jilling Marcell Ferenc

Lacza Anita

Makai Petra Bianka

Nágl Bernadett

Nagy Gergely

Németh Natália

Oláh Zita

Prantner Ákos

Rauf Levente

Rauth László Csaba

Sápi Kitti Vivien

Schmidt Szandra

Skuczi Orsolya

Szalay Flóra

Szikra Luca

Tóth László Levente

 

 

11.G

Osztályfőnök: Sitkeiné Müller Erika

 

Agocs Olívia

Andics Tamás

Baumann Luca

Berger Patrik

Égner Kristóf Attila

Hanol Viktória Erzsébet

Hanuszka Vivien

Hum Levente

Kovács Karina

Noszek Barnabás

Schüszler Bianka

Spiesz Levente

Székely Viktória

Tibai Réka

Tóth Alexandra

Vass Réka

Vertike Barna

Weisz Alexandra

 

 

12.G

Osztályfőnök: Sztanóné Körösztös Lívia

Bóka Tamás

Horváth Diána

Kis Laura

Kovács Gilbert

Lacza Áron Zalán

Lacza Levente

Mikó Miranda Katalin

Oblisz Elvira

Papp Áron Tibor

Pintér Máté

Pós Dominik

Pós Kornélia Lilianna

Rehák Ádám

Rodenbücher Tibor

Sztakó Zsuzsa Eszter

Tezás Tamara

Világ Máté

Weisz András